U bent hier
Home > Nieuws > Uitslag Jubileumfokveedag 50 jaar VSC Beemster

Uitslag Jubileumfokveedag 50 jaar VSC Beemster

Uitslag Jubileumfokveedag 50 jaar VSC Beemster, d.d. 31 augustus 2019 in Middenbeemster

Baby kalveren
RubriekPrijsCat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
1
19F N M de Wit, Oosthuizen
26Coby 31De-Su 13050 SpectreFirma J+S Köhne, Middenbeemster
34Beemstar ChassityUecker Supersire JosuperP.J. Groot, Middenbeemster
48Marit 3Zahbuls Aviator-ETFirma J+S Köhne, Middenbeemster
52Pieta 18Larcrest CommanderFirma J+S Köhne, Middenbeemster
67FloydJm Bakker, Middenbeemster
73Big MalkiJm Bakker, Middenbeemster
85J&G MalandoJm Bakker, Middenbeemster
afw1Beemstar Chassity 259Uecker Supersire JosuperP.J. Groot, Middenbeemster
Jonge kalveren
RubriekPrijsCat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
2
113Klaasje 155Val-Bisson DoormanGebr. van Baar Cv, Noordbeemster
216Beemstar Lagley 244Larcrest CommanderP.J. Groot, Middenbeemster
310Wilhelmina 607Melkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
417Beemstar Ricky 245CRV-Delta SuccessP.J. Groot, Middenbeemster
511Wilhelmina 605Melkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
615Beemstar Prosy 243Morningview Mcc KingboyP.J. Groot, Middenbeemster
712Wilhelmina 604Melkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
afw14Nel 293Shiloh Brookings CadenceMelkveehouderij Oudshoorn Vof, Westbeemster
Kampioene16Beemstar Lagley 244Larcrest CommanderP.J. Groot, Middenbeemster
Res kampioene10Wilhelmina 607Melkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
Eerv. Vermelding13Klaasje 155Val-Bisson DoormanGebr. van Baar Cv, Noordbeemster
Middengroep kalveren
RubriekPrijsCat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
3
122Beemstar Lagley 248Larcrest CommanderP.J. Groot, Middenbeemster
219Amor 313Val-Bisson DoormanGebr. van Baar Cv, Noordbeemster
323F N M de Wit, Oosthuizen
420Beemstar Cookie 247CRV-Delta SuccessP.J. Groot, Middenbeemster
518Beemstar Rita 246Larcrest CommanderP.J. Groot, Middenbeemster
624F N M de Wit, Oosthuizen
725H-Stiens 20G-Force ZoonVof Duyn Beemster, Westbeemster
afw21Saskia 23Shiloh Brookings CadenceMelkveehouderij Oudshoorn Vof, Westbeemster
RubriekPrijsCat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
4
127Beemstar Annie 252Larcrest CommanderP.J. Groot, Middenbeemster
236Wilhelmina 410Walnutlawn SolomonMts R P+B Laan-Bloemhoff, Warder/Bas Pronk
328Gonny 388Walnutlawn SidekickMts R P+B Laan-Bloemhoff, Warder/Bas Pronk
432Gonny 387Legend-Maker VictorMts R P+B Laan-Bloemhoff, Warder/Bas Pronk
535R Dg Emma RedR Dg Aladdin-RedL M G Laan, Middenbeemster
639Marlinda Beatrix 110Legend-Maker VictorMts. J. en N.J. Ton-Hoeve, De Punt
737Florence 200MascolFirma J+S Köhne, Middenbeemster
826Beemstar Lagley 253JotaniP.J. Groot, Middenbeemster
933Helma 188Lone-Oak-Acres Altarabo-ETMts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
1029Johanna 155Our-Favorite UndeniedMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
afw30Helma 189Lone-Oak-Acres Altarabo-ETMts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
afw31Beemstar Brooke 250Larcrest CommanderP.J. Groot, Middenbeemster
afw34Petronella 261Mts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
afw38R Lisa RedR Dg Aladdin-RedL M G Laan, Middenbeemster
Oudere kalveren
RubriekPrijsCat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
5
141Gonny 386Croteau Lesperron UnixMts R P+B Laan-Bloemhoff, Warder/Bas Pronk
240Keesje 126BrentanoFirma J+S Köhne, Middenbeemster
349Alie 883Desire Arizona Polled RedMts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
445Alie 885Legend-Maker VictorMts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
547Koopman 389Noordesch StallionFirma J+S Köhne, Middenbeemster
644Helma 184Lone-Oak-Acres Altarabo-ETMts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
746Truda 122A H VitesseA W J van Wijk, Middenbeemster
848Wilhelmina 602Walnutlawn SolomonMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
942Truda 123ReloaderA W J van Wijk, Middenbeemster
afw43Koopman 390FerdiFirma J+S Köhne, Middenbeemster
Kampioene27Beemstar Annie 252Larcrest CommanderP.J. Groot, Middenbeemster
Res kampioene41Gonny 386Croteau Lesperron UnixMts R P+B Laan-Bloemhoff, Warder/Bas Pronk
Eerv. Vermelding36Wilhelmina 410Walnutlawn SolomonMts R P+B Laan-Bloemhoff, Warder/Bas Pronk
Dagkampioene kalveren
Cat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
27Beemstar Annie 252Larcrest CommanderP.J. Groot, Middenbeemster
Presentatie t/m 9 jaar
Kampioen10Ouinty
Res kampioen6Tygo
Eerv. Vermelding8Chris
Presentatie 10 t/m 16 jaar
Kampioen39Jurrian
Res kampioen23Bram
Eerv. Vermelding27Joeri
Kalveren bedrijfsgroepen
RubriekPrijsNaam, woonplaats
6
1P.J. Groot, Middenbeemster
2Melkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
3Jm Bakker, Middenbeemster
4Firma J+S Köhne, Middenbeemster
5F N M de Wit, Oosthuizen
RubriekPrijsNaam, woonplaats
7
1Mts R P+B Laan-Bloemhoff, Warder/Bas Pronk
2P.J. Groot, Middenbeemster
3Firma J+S Köhne, Middenbeemster
4Mts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
Kampioen bedrijfsgroepen kalveren
Naam, woonplaats
Mts R P+B Laan-Bloemhoff, Warder/Bas Pronk
Vaarzen
RubriekPrijsCat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
1
159Amor 305Edg AltahughGebr. van Baar Cv, Noordbeemster
258R TabeaMorningview Mcc KingboyL M G Laan, Middenbeemster
350Vaarskalf 4873Kh CinderdoorMts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
453Tessel 68Melkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
554Wilhelmina 590Melkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
656J&G MalandoJm Bakker, Middenbeemster
afw51R NatjaDg Kingboy SniperL M G Laan, Middenbeemster
afw52Petronella 243Groenland 100Mts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
afw55Wilhelmina 589Walnutlawn SolomonMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
afw57Sientje 95Batenburg G. MandelaB Homan, Noordbeemster
Beste uier58R TabeaMorningview Mcc KingboyL M G Laan, Middenbeemster
RubriekPrijsCat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
2
163Beemstar Lagley 44JetsetP.J. Groot, Middenbeemster
262Helma 169Pirolo Planet MufasaMts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
361Sonja 71Pol Butte Mc BeemerSmit-Krul Cv, Ursem/Lars de Jonge
465Silvia 54BoltFirma J+S Köhne, Middenbeemster
566Bertha 141Picston Shottle ETSmit-Krul Cv, Ursem/Lars de Jonge
664Uilenhoeve Paula 515Apina StigDides Vof, Noordbeemster
767Grietje 444Mts N en K Blom, Noordbeemster
afw60Jk Eder Ricky 1Morningview Mcc KingboyL M G Laan, Middenbeemster
Beste uier63Beemstar Lagley 44JetsetP.J. Groot, Middenbeemster
Kampioene63Beemstar Lagley 44JetsetP.J. Groot, Middenbeemster
Res kampioene59Amor 305Edg AltahughGebr. van Baar Cv, Noordbeemster
Eerv. Vermelding58R TabeaMorningview Mcc KingboyL M G Laan, Middenbeemster
Jonge koeien
RubriekPrijsCat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
3
169Helma 148Regancrest AltaiotaMts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
274Marlinda Zwarthak 271Mountfield Ssi Dcy MogulMts. J. en N.J. Ton-Hoeve, De Punt
375Beemstar Giny 992Gansey's LeonidasP.J. Groot, Middenbeemster
471Beemstar Lenora 21Regancrest AltaiotaP.J. Groot, Middenbeemster
570aIna 162Larcrest ContrastSmit-Krul Cv, Ursem/Lars de Jonge
669aWilhelmina 572Larcrest ContrastMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
773Trijntje 451Mr Atwood BrokawSmit-Krul Cv, Ursem/Lars de Jonge
868aCoby 24Molenkamp BoltFirma J+S Köhne, Middenbeemster
972SaarMahoneyVof Kwantes-Oortwijn, Zuidoostbeemster
1068Beatrix 43Vof Duyn Beemster, Westbeemster
afw70Setske 181Big MalkiMelkveehouderij Fontaine Vof, Noordbeemster
Beste uier69Helma 148Regancrest AltaiotaMts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
RubriekPrijsCat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
4
186Mina 133Khw Elm-Park AcmeSmit-Krul Cv, Ursem/Lars de Jonge
282Frans C Hoeve Juliana 436Big MalkiCv Janmaat, Noordbeemster
387Piebet 643Comestar LauthorityMts R P+B Laan-Bloemhoff, Warder/Bas Pronk
478Uilenhoeve Paula 502Delta BenedictDides Vof, Noordbeemster
583Uilenhoeve Paula 499Delta BenedictDides Vof, Noordbeemster
681Frans C Hoeve Juliana 435Big MalkiCv Janmaat, Noordbeemster
785Frans C Hoeve Juliana 434Tjebbinga FosterCv Janmaat, Noordbeemster
876Siena 258Cogent TwistMts N en K Blom, Noordbeemster
984Irma 6Gansey's LeonidasMts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
afw77Wilhelmina 556Gillette JungleMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
afw79Truus 80Vof C+W+N van Dam, Westbeemster
afw80Lize 595Big MalkiMelkveehouderij Fontaine Vof, Noordbeemster
Beste uier86Mina 133Khw Elm-Park AcmeSmit-Krul Cv, Ursem/Lars de Jonge
RubriekPrijsCat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
5
189Sonja 58Maple-Downs-I G W AtwoodMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
294Bles 157AntaresMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
392Alie 784Sabbiona GoldfarmMts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
496aAbel ArtieGreenlea Artie-RedH Zijp en Zonen CV, Westbeemster
590Truus 640Slotboom's PilotVof Kwantes-Oortwijn, Zuidoostbeemster
688Sofie 605Rickland AltaceoMelkveeb Zijp Zuidoostbeemster, Zuidoostbeemster
788aTrijntje 442Melkveehouderij Oudshoorn Vof, Westbeemster
afw91Helma 142Sabbiona GoldfarmMts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
afw93Wanda 6J&G Timeless PL.M. Breebaart, Noordbeemster
afw95Joke 22B Homan, Noordbeemster
afw96Willem I Hoeve Nellie 1350 EveVictory Acres Simon Even ETL.M. Breebaart, Noordbeemster
Beste uier89Sonja 58Maple-Downs-I G W AtwoodMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
Kampioene89Sonja 58Maple-Downs-I G W AtwoodMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
Res kampioene86Mina 133Khw Elm-Park AcmeSmit-Krul Cv, Ursem/Lars de Jonge
Eerv. Verm.69Helma 148Regancrest AltaiotaMts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
Oudere dieren
RubriekPrijsCat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
6
1107Annie 79Dudoc Mr BurnsP.J. Groot, Middenbeemster
2100Esmeralda 198JerudoFirma J+S Köhne, Middenbeemster
3104Klaasje 116Cordes-Maid StonewallGebr. van Baar Cv, Noordbeemster
4106Amor 289Gillette WindbrookGebr. van Baar Cv, Noordbeemster
597Gonda 70Slotboom's PilotVof Duyn Beemster, Westbeemster
699aEls 104Melkveehouderij Oudshoorn Vof, Westbeemster
799Ruthje 2Delta FidelityMts N en K Blom, Noordbeemster
8103Truus 617CrimetimeVof Kwantes-Oortwijn, Zuidoostbeemster
9108Dora 340Topspeed KodakVof Melkveebedr Bakkerhopman, Middenbeemster
afw98Truida 138OmroMelkveehouderij Fontaine Vof, Noordbeemster
afw101Cora 260New Farm Britt PrinceVof C+W+N van Dam, Westbeemster
afw102Truus 619CrimetimeVof Kwantes-Oortwijn, Zuidoostbeemster
afw105Excitement-RedTiger-Lily Ladd P-RedL M G Laan, Middenbeemster
Beste uier100Esmeralda 198JerudoFirma J+S Köhne, Middenbeemster
Productieklasse
RubriekPrijsCat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
7
1115Jk Eder SweetLadys-Manor Pl ShamrockL M G Laan, Middenbeemster
2109Wilhelmina 499R-E-W SeaverMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
3113Hilde 38Woudhoeve 1042 ImpulsVof Duyn Beemster, Westbeemster
4110Wilhelmina 498R-E-W SeaverMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
5114Sjoukje 1Ponsstar ShogunMelkveeb Zijp Zuidoostbeemster, Zuidoostbeemster
6108Dora 340Topspeed KodakVof Melkveebedr Bakkerhopman, Middenbeemster
afw111Maartje 82Ponsstar MagnaFirma J+S Köhne, Middenbeemster
afw112Beemstar Lagley 780Van GoghP.J. Groot, Middenbeemster
Beste uier115Jk Eder SweetLadys-Manor Pl ShamrockL M G Laan, Middenbeemster
RubriekPrijsCat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
8
1117Wilhelmina 482Magor Bolivia AllenMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
2116Beemstar Lagley 774Delta StanP.J. Groot, Middenbeemster
3122Maartje 77DanilloFirma J+S Köhne, Middenbeemster
4118Grietje 395Heihoeve ArnoldMts N en K Blom, Noordbeemster
5119Jm Bakker, Middenbeemster
afw120Sofie 525Valley-Drive Zesty ETMelkveeb Zijp Zuidoostbeemster, Zuidoostbeemster
afw121Wanda 1Sun-Made VigorL.M. Breebaart, Noordbeemster
afw123Leentje 514Ponsstar StarbrightFirma J+S Köhne, Middenbeemster
Beste uier117Wilhelmina 482Magor Bolivia AllenMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
Kampioene107Annie 79Dudoc Mr BurnsP.J. Groot, Middenbeemster
Res kampioene117Wilhelmina 482Magor Bolivia AllenMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
Eerv. Verm.115Jk Eder SweetLadys-Manor Pl ShamrockL M G Laan, Middenbeemster
Beste uier van de dag
Cat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
58R TabeaMorningview Mcc KingboyL M G Laan, Middenbeemster
Dagkampioene melkkoeien
Cat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
89Sonja 58Maple-Downs-I G W AtwoodMelkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
CRV Rendementsprijs
Cat. NrNaamVaderEigenaar, woonplaats
122Maartje 77DanilloFirma J+S Köhne, Middenbeemster
Bedrijfsgroepen melkkoeien
Rubriek
9PrijsNaam, woonplaats
1P.J. Groot, Middenbeemster
2Firma J+S Köhne, Middenbeemster
3Vof Kwantes-Oortwijn, Zuidoostbeemster
4Dides Vof, Noordbeemster
Rubriek
10PrijsNaam, woonplaats
1Melkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
2Mts Pf+Ej Helder-Pauw, Middenbeemster
3Smit-Krul Cv, Ursem/Lars de Jonge
4Mts N en K Blom, Noordbeemster
Rubriek
11PrijsNaam, woonplaats
1Melkveebedrijf P. Akkerman, Westbeemster
2Gebr. van Baar Cv, Noordbeemster
3Cv Janmaat, Noordbeemster
4Vof Duyn Beemster, Westbeemster
Kampioen bedrijfsgroepen melkkoeien
Naam, woonplaats
P.J. Groot, Middenbeemster
Top